Juju Büyüsü Ne Demek?

Soru

Son zamanlarda oldukça dikkat çeken juju Büyüsü Afrika’da çok sık kullanılan bir büyü yöntemdir. Juju Büyüsü Ne Demek? Denildiğinde bu büyü pek çok farklı amaç için uygulanabilir. Özellikle bir futbol maçı sırasında oyunculardan birinin maç esnasında bu büyüyü uygulaması ve bunun sonucunda futbolcunun gol atması ile popüler hale gelen bir büyü yöntemidir. Üzerimde juju Büyüsü var mı, Nasıl anlayabilir, juju Büyüsü Nasıl yapılabilir merak edenler için bu büyü çok güçlü bir büyüdür ve kişinin amacını gerçekleştirmek üzere yapılır. Yani amacınız ne ise kısa zamanda gerçekleştirilmesini sağlayacak bir güce sahiptir. Afrika da bu büyü hastaları iyileştirmek için çok sık kullanılan bir büyüdür. Fakat farklı amaçlar için farklı uygulanma şekilleri de vardır.

Juju Büyüsü Nasıl Yapılır?

Juju Büyüsü amacına uygun bir şekilde uygulanmalıdır. Eğer aşk için uygulanacak ise büyünün yapımı için kişinin eli kesilir ve elinden akan kan bir şişe içine alınır ve büyülü sözcükler okunur. Bu büyülü sözcükler okunmuş kanı karşı tarafın içmesi gerekmektedir. Bu şekilde istediğiniz kişi size aşık olacaktır. Sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır. Juju Büyüsü Ne Demek? Denildiğinde bu büyü kişinin amacını gerçekleştirmek için yapılan büyü demektir. Bu büyü ayrılık için de uygulanmaktadır. Bunun için de çiftlerin evinden bir eşya almanız gerekmektedir. Bu eşya üzerine büyülü juju sözcükleri söylenir. Daha sonra eşyayı tekrar yerine koymalısınız. Bu şekilde juju Büyüsü kişiler üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü yöntemi çok kuvvetli olduğu için kısa zamanda etkilerini insanlar üzerinde gösterir ve amacınıza ulaşmanızı sağlar. Juju Büyüsü ile istediğiniz herkesi kontrol edebilirsiniz.

Juju Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Juju Büyüsü güçlü bir kabile Büyüsü olduğu için diğer büyüler göre biraz daha farklıdır. Kişi büyünün tesiri süresini kendisi belirleyebilir. Büyünün tesir süresi uzun sürecektir fakat gene de mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra büyünün yeniden yapılarak yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü yeniletildiği de gene aynı etki ile kişiler üzerinde tesirini sürdürecektir. Büyü tesirini yenilemek için hangi eşyayı ya da yöntemi kullandıysanız mutlaka gene o yöntemi kullanarak büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Juju Büyüsü Ne Demek?  Denildiğinde bu büyü için mutlaka amacınıza uygun bir şekilde yenileme işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Büyü yenilendikten sonra gene aynı etki ile kişiler üzerinde etki etmeye devam eder.

Juju Büyüsü Nasıl Bozulur?

Juju Büyüsü diğer büyüler den çok farklı bir büyü yöntemidir. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için de bozulması için de kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de büyülü nesneyi de mutlaka yanınızda götürmeniz, Gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyülü nesne üzerindeki büyü ortadan kaldırıldığında juju Büyüsünün hiç bir etkisi kalmayacaktır. Juju Büyüsü tesiri ortadan kaldırıldıktan sonra kişi gene eskisi gibi normal bir şekilde yaşamaya devam edecektir. Büyü etkisi bittiğinde hiç bir şekilde kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlayamaz. Bu yüzden kişi büyüden şüphelenmeyecektir. Juju Büyüsü Ne Demek?  Denildiğinde bu büyü kişileri kontrol etmeye yarayan bir yöntemdir. Bu yüzden de bu büyünün bozulması oldukça zor olup zaman almaktadır. Büyünün bozulması sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Kesinlikle siz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını, sağlamalısınız. Medyum büyünün bozulabilmesi için doğa üstü varlıklardan yardım alacaktır. Ancak onların gücü kullanılarak bu büyünün etkisi ortadan kaldırılabilir. Aksi taktirde büyü bozulmayacaktır.

0
enes 5 yıl 0 Cevap 251 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır