Sevgilimle Nasıl Evlenirim

Soru

Sevgilimle uzun süredir birlikte olmamıza rağmen konu evliliğe gelince sürekli olarak beni tersliyordu konuyu kapatmamı istiyordu. Ben de artık bu durumdan o kadar sıkılmıştım ki bir çaresini bulup onu evliliğe ikna etmem lazımdı. Ben de son çare olarak artık evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdim. Evlilik büyüsü yaptırdıktan sonra artık sevgilim sürekli olarak benimle evlilikten konuşmaya başladı. Artık bu evlilik konusunu her gün açılır oldu derken bir gün sevgilim bana evlenme teklifi etti. Artık sevgilimle nişanlıyız ve evlilik yolunda ilerliyoruz. Ben sevgilimle nasıl evlenirim derken şimdi gerçekten erkek arkadaşımla evleniyoruz.

Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlenme büyüsü için mutlaka medyuma gitmeniz gerek. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir işlem gerçekleştirmeye çalışmamalısınız. Aksi taktirde pek çok olumsuz durumla karşılaşırsınız. Medyuma gittiğiniz de kişinin üzerine bir muska yazılır. Bu muska kişinin sizinle evlenmesini sağlar. Muskayı yazdıktan sonra bu muskayı mutlaka kişinin yattığı yere yastığa ya da yorgana saklamanız lazım. Bu şekilde muska kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Sevgilimle nasıl evlenirim denildiğinde bu şekilde muska büyüsü ile rahatlıkla sevdiğiniz kişiyle evlenebilirsiniz. Bu büyü yapıldıktan sonra artık karşınızdaki kişi sizinle evlenmeyi düşünür ve kısa zaman içerisinde size evlenme teklifi edecektir. Fakat bu büyü her insanın üzerinde farklı etkiler yaratır ve bu yüzden kesin sonuç alamayabilirsiniz de. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile evlenebilirsiniz.

Evlenme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi Nedir?

Evlenme büyüsü yapıldıktan sonra tesir süresini mutlaka takip etmelisiniz. Tesir süresi bittiğinde artık kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sizinle evlenmek istemeyecek ve normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Büyü etkisini sürdürmesi için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de tekrar büyü yapılır ve kişi bu şekilde tekrar büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Artık kişi tamamen gene büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Sevgilimle nasıl evlenirim denildiğinde bu şekilde büyünün yeniletilmesine de mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

Evlenme Büyüsü ile Evlenmek Günah mıdır?

Evlenme büyüsü yatırdığınız da çok büyük günaha girmiş olursunuz. Büyü yöntemini kullanmak kesinlikle dinimize göre çok büyük günahtır ve hiçbir şekilde insanlar büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktide çok büyük günaha girersiniz ve cehennem ile cezalandırılırsınız. Biz büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de hiçbir şekilde bu yöntemini tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine günlük hayattaki sıkıntılarınızı normal yollar ile çözmeyi denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Evlenme Celbi Nasıl Yapılır?

Evlenme celbi yaparak da amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb yönteminin herhangi bir günahı  yoktur. Tamamen rahmani bir yöntem olarak geçmektedir. Bu yüzden de insanlar bu yöntemi daha çok kullanmayı tercih ederler. Bu şekilde celb yöntemini kullanarak da sevdiğiniz kişi ile evlenebilirsiniz. Bu işlem için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum işlemin yapımını on dört gün içerisinde bitirir. Bu şekilde işlem tamamlandıktan sonra birkaç ay içerisinde etkilerini kişiler üzerinde göstermeye başlar. Bu şekilde artık sevdiğiniz kişi de size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır ve sizinle evlenmek isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile evlenebilirsiniz. Evlenme celbinin bir günahı ve zararı olmadığı için bu yöntem çok tercih edilir ama bu yöntemin de kesin sonuç vermesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu yüzden kesin sonuç beklememelisiniz.

Cevap bekleniyor. 0
mujgan 4 yıl 0 Cevap 256 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır