Sevgilime Ayrılmanın Yolu Ne?

Soru

Sevgilimle ayrılmak istiyorum ama o bir türlü benden ayrılmak istemiyordu. Ben ne yaptıysam benden soğumadı ondan ayrılmayayım diye de beni tehdit etmeye başladı. Ben de artık bu duruma katlanamaz oldum ve medyuma gitmeye karar verdim. Medyuma gidip sevgilimle ayrılmanın yolu ne dedim ve bana celb önerdi. Soğutma celbi yaptırdım. Bu celbi yaptırdıktan sonra kısa zaman içerisinde sevgilim benden soğudu ve ayrılmak istedi. Gerçekten benim hiçbir şey yapmama da gerek kalmadı. Çok şükür şimdi peşimi bıraktı ve ben başka biriyle birlikteyim hepsi celb sayesinde oldu.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü çok fazla tercih edilen genelde çiftlerin ayrılması için kullanılan bir büyü türüdür. Bu büyüyü sevgilinizden ayrılmak için de kullanabilirsiniz. Soğutma büyüsü güçlü bir büyü olduğu için yapımı da oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmanız gerekmektedir. Medyuma gitmeden işlem yaptırdığınız da siz zarar görürsünüz. Bu yüzden mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de soğutma büyüsü için kişiye ait olan bir eşya kullanılır. Bu eşya üzerine büyü yapıldıktan sonra tekrar kişinin evinde bir yere bu eşya saklanır. Eşya kişinin evinde saklandığında büyü etkisini gösterir. Bu sevgilimle ayrılmanın yolu ne diyenler için soğutma büyüsü çözüm olarak kullanılabilir. Büyü işlemi gerçekleştirildikten sonra gerçekten karşı taraf sizden soğumaya başlar. Artık yapacağınız her şey kişinin gözüne batmaya başlayacaktır. Bu yüzden de giderek sizden uzaklaşır ve sonuç olarak da sizden ayrılmak isteyecektir.

Soğutma Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır?

Soğutma büyüsü tesir süresine mutlaka dikkat etmelisiniz. Bu süre sona erer ise karşı taraf tekrar size karşı eski duygularını hissetmeye başlar ve bu yüzden de tekrar bir araya gelmek isteyecek, sizi sürekli rahatsız edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz. Bu süre sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde rahatlıkla büyüyü yenileterek sevmediğiniz kişiyi kendinizden uzak tutabilirsiniz. Sevgilimle ayrılmanın yolu ne diyenler için bu şekilde soğutma büyüsünün tesir süresi de oldukça önemlidir. Tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece kişi sizden uzak duracaktır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsünün bozulması için mutlaka medyuma büyülü eşyayı götürmeniz gerekmektedir. Bu eşya üzerindeki büyü etkisi ortadan kaldırıldığında tamamen artık büyünün etkisi biteceği için kişi de büyüden kurtulur ve normal bir şekilde hayatına devam eder. Kişi büyü etkisinden kurtulduktan sonra hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığının farkına varmaz. Sadece büyü etkisi ortadan kalktığı için tekrar sizi sevecek ve sizinle birlikte olmak isteyecektir.

Soğutma Celbi Yaptırmak

Soğutma celbi de tercih edebileceğiniz yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullanarak da amacınıza ulaşabilirsiniz. Soğutma celbi için mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Siz kendiniz celb işlemini yapmaya kalktığınız da sonuç alamayabilirsiniz. Celb işlemi yaklaşık olarak iki hafta kadar sürer ve daha sonra etkilerinin kişi üzerinde görülmesi için de belli bir süre beklemeniz gerekmektedir. Bu şekilde celb işlemi etkisini göstermeye başlar ve kişi de giderek  sizden soğumaya başlayacaktır. Bu şekilde celb işleminden sonuç alabilirsiniz. Fakat celb kesin bir şekilde etki edecek diye de bir şey yoktur. Bu yüzden de kesin bir sonuç almayı beklememelisiniz. Sevgilimle ayrılmanın yolu ne  denildiğinde bu celb işlemini de kullanabilirsiniz. Celb işlemi dua okunarak yapılan zararsız ve günahı olmayan bir işlemdir ve bu yüzden de çok fazla tercih edilmektedir.

Cevap bekleniyor. 0
Sevim 4 yıl 0 Cevap 255 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır