Sevgilileri Ayırmak İçin Ne Yapmalı

Soru

Sevgililerin ayrılması için büyü yöntemini kullanabilirsiniz. Ayrılık büyüleri çok güçlüdür. Birbirini çok seven iki kişinin bir anda birbirlerinden soğumalarını ve hatta birbirlerinden nefret etmelerini bile sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevenlerin ayrılmasına sebep olabilirsiniz. Fakat büyü yöntemi her zaman kesin bir sonuç verecek diye bir şey yoktur. Kesin bir sonuç alamayabilirsiniz de. Bu tamamen kişinin büyüye karşı göstereceği dirence göre değişiklik göstermektedir. Kişi çok iradeli biri ise bu şekilde büyüye karşı koyar ve etkisi altına girmez. Sevgilileri ayırmak için ne yapmalı denildiğin de bu şekilde ayırma büyülerinden birini kullanabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü ile Sevenlerin Arasını Bozmak

Sevenlerin ayrılması için ayırma büyülerinden birini kullanabilirsiniz. Ayırma büyüleri farklı yöntemler kullanılarak yapılabilmektedir. En etkili büyülerden biri bıçak büyüsüdür. Bu bıçak büyüsü için bir bıçağın iki yüzüne çiftin isimleri yazılır ve büyülü sözcükler de yazılarak bıçak bir bez içi sarılır ve çiftin yattığı yatağın altına konulmalıdır. Büyü bu şekilde kişiler üzerinde etkisini gösterecektir. Bu şekilde büyüden sonuç alabilirsiniz. Bıçak büyüsü çok etkili olduğu için kişiler artık sürekli olarak kavga etmeye başlayacaklar ve kısa zaman içerisinde bu kavgalar büyüyeceği için birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu şekilde birbirini çok seven evli çiftlerin ya da sevgililerin birbirlerinden ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Sevgilileri ayırmak için ne yapmalı denildiğinde bu kuvvetli bıçak büyüsünü kullanabilirsiniz. Bıçak büyüsü tesirini gösterecektir.

Ayırma Büyüsünün Tesir Süresi Nedir

Bıçak büyüsünü yaptırdıktan sonra tesir süresini kontrol etmeyi unutmamalısınız. Tesir süresi kişi üzerinde çok önemlidir. Bu süre sona erer ise çift tekrar bir araya gelir ve barışacaklardır. Bu yüzden tesir süresinin bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi şarttır. Yenileme işlemini siz kendiniz yapamazsınız mutlaka medyuma giderek işlemin yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra işlem kişiler üzerinde etki etmeye devam eder. Sevgilileri ayırmak için ne yapmalı denildiğinde tesir süresi büyü için çok önemlidir. Aksi taktirde etkisi geçeceği için sonuç alamazsınız.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü nasıl bozulur denildiğinde bu büyünün bozulması için medyuma gittiğiniz de bıçağı da yanınız da götürmelisiniz. Bıçak üzerindeki büyü doğa üstü varlıkların gücü kullanılarak etkisiz hale getirilir. Bu şekilde kişiler üzerindeki büyü bozulmuş olacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişiler üzerlerinde büyü olup olmadığını anlamazlar. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde normale döneceklerdir. Kişiler tekrar bir araya gelirler ve mutlu bir şekilde birlikteliklerine devam edecekleridir Büyü yapıldığı herhangi bir şekilde kişilerin anlayabileceği bir şey değildir. Büyü yapılıp yapılmadığını kişiler medyuma gitmeden anlayamazlar.

Ayırma Celbi Yaptırmak

Ayırma celbi gibi yöntemler kullanarak da çitlerin ayrılmasını sağalabilirsiniz. Bunun için de hocaya ya da medyuma giderek yardım almanız gerekmektedir. İnsanla genelde internetten okudukları bilgilere göre kendileri celb işlemini gerçekleştirebileceklerini düşünürler fakat bu işlem için gerçekten işinin ehli bir medyum gerekir. Herkes celb işlemini uygulayamaz. Aynı zamanda celb işlemi de büyü gibi kesin bir sonu vermeyebilir. Kesin bir sonuç almayı beklememelisiniz. Celb işlemi için dualar okunur. Bu şekilde kişiler dualar ile kontrol altına alınmış olunur. Çift bu şekilde celbin etkisi altına girerek birbirlerinden soğuyacaklardır. Kısa zaman içerisinde de birbirlerinden ayrılacaklardır. Bu şekilde celb yöntemini kullanarak da amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb yöntemi de oldukça güçlü bir yöntemdir ve bu işlem yapıldıktan sonra etkileri de ömür boyunca kişiler üzerinde sürecektir. Bu yüzden de daha çok tercih edilen bir yöntemdir.

0
Ayşegül 4 yıl 0 Cevap 238 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır