Sevdiğim Kadının Ailesini Nasıl Evliliğe İkna Ederim

Soru

Bazen çiftler evliliğe karar verseler bile aileler bu evliliği onaylamayabilir. Bu durum oldukça sık görülen bir durum olurken, aileler gerek çocuktan dolayı, gerek çocuğun ailesinden dolayı bir şartı kendilerine uygun görmediği için evliliğe engel olabilir. Çiftler bu durumda birbirlerini sevseler bile önlerinde iki seçenek vardır. Ya ailelerini dinlemeden kendileri evlenecek ya da bir şekilde aile onayı alacaklardır. Genellikle ikinci seçenek olan aileden onay almadan evlenmek istemeyen kızlar olur. Bu durumda tabi ki seven çocuk oldukça zor durumda kalır ve ne sevdiğinden vazgeçebilir ne de ailesini ikna edebilir. Böylelikle çareyi araştırmada bulur. Araştırmaların sonucu da her zaman büyüye çıkar.

İkna Etme Büyüsü

Tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanan büyüler günümüzde hala varlığını eskisi kadar olmasa da devam ettiği görülmektedir. İnsanlar aşamadıkları sorunlarda veya intikam, nefret güden kişiler o kişinin hayatında sorun olmak için büyüden destek alıyor. Bu durum ne kadar yanlış olsa da maalesef ki hala böyle durumlar söz konusu olduğu görülüyor. Büyüler arasında yer alan ikna etme büyüsü, aslında yönlendirme büyüsü olarak geçiyor. Büyü yapılan kişinin duygu ve düşüncelerini istediğin gibi yöneterek ona yapmak ya da yaptırmak istediklerini yaptırabiliyorsun. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu kesinlikle bu büyü tehlikeli olduğudur. Çünkü bu büyü bazen kişinin ölümüne neden olabiliyor. Bunun için yaptırmakta iki kez düşünmenizde yarar vardır. Biz büyü yapmanızı kesinlikle önermiyor ve onaylamıyoruz.

İkna Etme Celbi

Büyü Allah katında kesinlikle yasaklı bir işlem olup, insanların bu şekilde yasaklı bir kuralı çiğnemesi oldukça zararlar doğurabilir. Bunun için kesinlikle büyü yerine celb tercih edilmesi önemlidir. İkna etme celbi sevdiğin kadının ailesini büyü olmadan tamamen dualar ile ikna edebilmek için en zararsız ve mükemmel bir yöntem olacaktır. Bunun için bizimle iletişime geçebilir ve bu şekilde detaylı bilgi alarak uygulamaya koyabilirsin. Biz büyü yapmıyoruz ve kesinlikle tavsiye de etmiyoruz. Celb, tılsım gibi yöntemler büyü ile bağlantısı olmadığı gibi sadece dualar ile yapılır. Detaylı bilgiler için arayabilir ya da whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bekleniyor. 0
emre korkmaz 4 yıl 0 Cevap 296 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır