sevgilimle ayrılmak istemiyorum

Soru

Sevgilisi ile arası bozuk olan kişiler, ayrılmaktan korkan kişiler sevdikleri insana bağlama büyüsü yapabilirler. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişi tamamen artık size bağlı biri haline dönüşür ve artık tamamen siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlar. Bu şekilde bağlama büyüsünü kullanarak sevgilinizin sizden ayrılmasını engelleyebilirsiniz. Sevgilimle ayrılmayalım diyen kişiler bu güçlü bağlama büyüsü ile sonuç alabilirler fakat mutlaka büyünün yapımı için medyuma giderek işlem yaptırmalısınız. Büyü etkileri kuvvetli olduğu için siz kendiniz işlem yapmaya kalktığınızda bu kez olumsuz sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu sebeple mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalısınız.

Bağlama büyülerinin pek çok farklı yapım şekli vardır. Birisini tercih ederek rahatlıkla sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüleri arasından en güçlü olanı yüzük büyüsünü kullanabilirsiniz. Bu büyü için sevdiğiniz kişiye ait olan bir yüzüğe ya da yüzük kullanmıyor ise herhangi bir yüzüğe büyülü sözcükler söylenir. Daha sonra bu yüzük okunmuş su üzerinde bir ip yardımı ile 41 kere gezdirilir. Bu işlem sırasında 41 kez de büyü yapılacak olan kişinin ismi söylenir. Siz de mutlaka medyum ile birlikte büyülü sözcükleri tekrar etmelisiniz. Bu şekilde bağlama büyüsü tamamlanmış olur. Sevgilimle ayrılmayalım istiyorsanız mutlaka büyünün doğru bir şekilde uygulandığından emin olmalısınız. Bu şekilde büyü bittikten sonra etkilerini kişi üzerinde görmeye başlayabilirsiniz. Kişinin artık kalbi tamamen size bağlı olacaktır. Artık bir başkasını düşünemez aklı da fikride siz de olur. Aklından asla ayrılık geçmez. Sadece sizin yanınızda sizinle birlikte olmak isteyecektir.

Bağlama büyüsü yaptırdığınız da karşınızdaki kişinin kalbi size bağlanmış olur fakat kişi tamamen büyü etkisi altında olduğu için sizi sever. Büyü yöntemini kullanmak hem geçici hem de günahtır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanan kişiler Allah tarafından öldükten sonra cehennem ile cezalandırılırlar. Sadece öldükten sonra değil bu dünyada da hiçbir şekilde işleriniz yolunda gitmez. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi elinizde tutmaya çalışmalısınız.

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu süre sonra ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyüyü yenilettiğiniz de gene eskisi gibi etkisini sürdürmeye devam eder. Bu şekilde rahatlıkla büyünün etkilerini görmeye devam edebilirsiniz. Bağlama büyüsü yaptırdıktan sonra mutlaka tesir süresini takip etmelisiniz. Kişi büyü etkisinden çıktığında artık tamamen kendi istediği gibi hareket etmeye başlar ve bu yüzden de kısa zaman içerisinde sizden ayrılma kararı alacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için tesir süresine dikkat etmelisiniz.

Bağlama celbi yaptırarak da kişiler sevdikleri insanları kendilerine bağlayabilirler bu da bir yöntemdir. Büyü gibi tehlikeleri olan ve günah bir yöntemde değildir. Bu yöntem uygulanırken dualar kullanılır. Kişi ve medyum dualar ederler. Kişi her gece amacına ulaşana kadar niyet eder ve dua etmeye devam eder. Yaklaşık olarak 2 hafta boyunca bu şekilde işlem tekrarlanır. Daha sonra kişi birkaç ay içerisinde istediği sonucu alabilir. Kesin bir sonuç alamayabilirsiniz. Bu yöntem dualar ile yapıldığı için kesin bir sonuç alıp almamak karşınızdaki kişiye bağlıdır. Sevgilimle ayrılmayalım isteyen kişiler bu şekilde celb yöntemini tercih edebilirler. Celb yöntemi günah olmadığı için genelde büyü yöntemi yerine tercih edilir. Bu yöntem ile sevdiğiniz kişiyi elinizde tutmaya devam edersiniz.

Cevap bekleniyor. 0
perihan 4 yıl 0 Cevap 259 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır