Yıldız Yükseltme Büyüsü Ne İşe Yarar?

Soru

Yıldız Yükseltme Büyüsü Tehlikesi Varmı?

Yıldız yükseltme büyüsü işlemi çok güçlü bir büyüdür ve güçlü büyüler arasında yer alır. Bu yüzden de çok büyük tehlike göstermektedir. Büyünün yapılabilmesi için gereken ritüeller kişi için zararlı olabilir. Bu yüzden yıldız yükseltme büyüsü işlemini yaptırırken kendinize koruma büyüsü yaptırmanız gerekir. Bu şekilde yıldız yükseltme büyüsü ritüellerindeki kötü etkilerden korunabilirsiniz. Koruma büyüsünün etkisiyle kötü etkilerden korunmuş olursunuz. Ayrıca bu kadar riskli bir büyü işlemini tek başınıza yapmamalısınız. Yıldız yükseltme büyüsü için çok iyi bir medyuma gidip ona yaptırmalısınız. Medyuma yıldız yükseltme büyüsü işlemini yaptırırken kendinize koruma büyüsünü de yaptırmalısınız. Böylece yıldız yükseltme büyüsü işleminin kötü etkilerinden korunmuş olursunuz.

 

Yıldız Yükseltme Büyüsü Yeniletilmesi

Yıldız yükseltme büyüsü güçlü büyüler arasında yer almaktadır. Buna rağmen her büyüde olduğu gibi etkisini zaman içinde azaltacaktır. Yıldız yükseltme büyüsü işlemini tekrar yaptırmak istiyorsanız eğer mutlaka bir medyuma gitmeniz gerekir. Tek başına yıldız yükseltme büyüsü yenilemesi yapılması çok tehlikelidir. Büyüyü sizin tek başınıza yapmaya kalkışmanız size büyük zarar verebilir. Büyüyü yenilemeye çalışırken büyüyü tersine çevirme ihtimaliniz vardır. Bu yüzden bu işlemi asla tek başınıza yapmamalısınız. Uzman bir medyumdan yıldız yükseltme büyüsü yenileme işlemi için yardım almalısınız. Böylece büyü sırasında oluşacak zararları en aza indirmiş olursunuz ve zarar görmezsiniz.

 

Yıldız Yükseltme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yıldız yükseltme büyüsü gücü büyük olan büyüler içinde yer alır. Gücü büyük olduğu için büyünün bozulması da bir o kadar zordur. Büyü yapılırken gerçekleştirilen ritüeller büyünün bozulmasını daha zor kılar hale getirmiştir. Bu yüzden büyünün bozulması için mutlaka bir medyuma gidilmesi gerekir. Yıldız yükseltme büyüsü işlemini asla tek başınıza yapmamalısınız. Bu sizin için çok tehlikeli olacaktır. Bunun için mutlaka bir medyuma gitmeli ve büyüyü ona bozdurmalısınız. Büyüyü kendi başınıza bozmaya kalkarsanız yıldız yükseltme büyüsü işleminin bütün olumsuz etkilerini üzerinize çekme ihtimali vardır. Yıldız yükseltme büyüsü işlemi bozulduktan sonra büyünün etkisi kişinin üzerinden kalkar. Kişi tekrar eski hayatına geri döner. Eskisi gibi yıldızı düşük biri haline gelir.

 

Yıldız Yükseltme Büyüsü Günah Mıdır?

Yıldız yükseltme büyüsü de dahil olmak üzere bütün büyüler dinimize göre günahtır. Ayrıca dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak da günahtır. Allah’ın bize çizmiş olduğu bir kader vardır. Büyü yaparak bu kadere karşı gelmiş oluruz. Kötü durumlarda, başımıza kötü işler geldiği zaman Allah’a sığınmalı, büyü gibi işlemlerden uzak durmalıyız. Büyü yöntemini kullanmanın cezası cehennemdir. Büyü yöntemini kullanmadan hayatımızdaki sorunları çözmeye çalışmalıyız. Böyle yaparak hem günah işlememiş hem de kötü durumlara gelmemiş oluruz. Biz sizlere büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Yıldız yükseltme büyüsü yöntemini kullanmak yerine yaşam enerjinizi yükseltecek farklı aktiviteler bulabilirsiniz. Böylece daha sağlıklı bir yol izlemiş olursunuz. Yıldız yükseltme büyüsü yöntemini kullanmak sizi hem günaha sokacak hem de büyünün riskleri sizi daha kötü yapacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmamalısınız.

Cevap bekleniyor. 0
eczaci 4 yıl 0 Cevap 231 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır