Sevgilimle Aramın iyi olmasını istiyorum

Soru

Büyü yöntemi kullanıldığında karşı tarafın duyguları değişir ve onun istediğiniz gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilir ya da sevgilinizin size istediğiniz gibi davranmasını sağlayabilirsiniz. Sevgilimle aramız iyi olsun istiyorsanız eğer mutluluk büyüsünü kullanabilirsiniz. Mutluluk büyüsü etkisi büyük olan bir büyüdür ve bu saye de sevdiğini kişinin davranışları değişmeye başlayacaktır. Artık kişi tamamen sizin istediğiniz gibi biri olur ve siz nasıl isterseniz o şekilde hareket edecektir. Büyü yapımında bir tek dikkatli olmalısınız. Mutlaka yapım işlemi için medyuma gitmelisiniz. Siz kendiniz büyü yöntemini yapmaya kalktığınız da bu kez siz olumsuz yönde etkilenirsiniz.

Mutluluk Büyüsü işe yararmı

Mutluluk büyüsünün yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğiniz de sevgilinize yönlendirme yapmak için medyum üç harflileri kullanır. Bu varlıların gücü kullanılarak kişinin sevdiği bir eşya üzerine büyü yapılır. Bu eşya kişiye ne kadar yakın olursa büyünün de etkileri o kadar uzun olacaktır. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için belli bir süre sonra kişiye sürekli olarak vesvese verirler ve onu sürekli olarak yönlendirmeye başlarlar. Bu şekilde rahatlıkla sevgilinizle mutlu olabilirsiniz. Artık sevdiğiniz kişi tamamen istediğiniz gibi davranmaya başlayacaktır. Bu şekilde sevgiliniz ile mutlu olabilirsiniz. Sevgilimle aramız iyi olsun denildiğinde bu büyü etkisini gösterecektir.

Mutluluk Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Mutluluk büyüsü belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki eder. Bu süre sona erdiğinde ise kısa zaman içerisinde artık kişi normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam eder. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Tesir süresi bitmemesi için gene aynı medyuma giderek büyünün tekrarlanmasını sağlamanız yeterlidir. Büyü yenileme işleminin de kişiler kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Bu kez siz büyülerden etkilenebilirsiniz. Büyü sizi yönlendirmeye başlar. Sevgilimle aramız iyi olsun isteyen kişiler mutlaka tesir süresine de dikkat etmelilerdir. Ancak bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Mutluluk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Mutluluk büyüsü yaptırdığınızda sevgiliniz ile mutlu bir birlikteliğiniz olabilir ama bu geçici olacaktır. Büyü yaptıran kişilerin hiçbir şekilde hayatları yolunda gitmez. Artık her şey olumsuz yönde ilerlemeye başlayacaktır. Aynı zamanda bizim dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak da oldukça büyük günahtır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka sonuçları olumsuz olacaktır. Bu yüzden biz büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine amacınıza ulaşmak için farklı yollar kullanmalısınız.

Mutluluk Celbi ile Mutlu Olmak

Celb yöntemi de kişiler tarafından çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınız da artık karşınızdaki kişi size karşı çok daha farklı davranmaya başlar. Artık sizin duygularınıza karşılık verecek şekilde hareket edeceği için kısa süre içerisinde mutlu olacaksınızdır. Mutluluk celbini kullanmak için gene medyuma gitmeniz şarttır. Bu yöntemi kendiniz de uygulayabilirsiniz fakat sonuç almanız daha zor olacaktır. Bu yüzden mutlaka bu konuda tecrübeli bir medyuma gitmelisiniz. Bu yöntemin herhangi bir zararı yoktur ve aynı zamanda günah da değildir. Bu yüzden bu yöntemi insanlarda medyumlar da daha çok tercih ederler. İşlemi uyguladıktan sonra sonuç alma süreniz ise değişiklik gösterecektir. Birkaç hafta ya da ay kadar süre geçebilir. Bu kişinin iradesine göre değişiklik göstermektedir. Bu şekilde mutluluk celbini kullanarak da sevdiğiniz kişi ile mutlu olabilirsiniz.

Cevap bekleniyor. 0
bahattin 4 yıl 0 Cevap 339 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır