Yuvam Yıkılmak Üzere Yuvamı Nasıl Kurtarabilirim?

Soru

Hocam 6 yıllık evli bir bayanım 1 senedir kocamla hiç anlaşamıyoruz. Benim kocam bacağından engelli çalışmıyor. Çalışamayacak kadar engeli yok fakat çalışmıyor. Arada bir işe giriyor ama çabuk çıkıyor girdiği yerden hep masabaşı iş buldu kendisine aslında çalışabilir ama çalışmıyor ben çalışıyorum 2 tane çocuğumuz var onlar için her şeye katlanıyorum ama çalışması lazım ev kira geçinmek çok zor hele bu zamanda iyice zorlaştı. Eşim çalışmadığı yetmiyormuş gibi beni aldatmaya kalkıştı mesajlarını okudum bir bayanla mesajlaşmış aşkım falan diye mesaj atmışlar birbirlerine 6 yıldır zaten doluyum kendisine karşı bide aldatma vakası çıkınca iyice sinirlendim. Annemin evine gittim 15 gündür annemde kalıyorum eşim bana evine geri dön diyor ama ben gitmek istemiyorum bir yandan ayrılmak istiyorum bir yandan istemiyorum annemin yanında çok rahat değilim işime ters kalıyor evi sabah zor gidiyorum işe güce iyice psikolojim bozuldu lütfen bana yardımcı olun. Boşanmayayım ama kendimi de yeniden yanına dönmeye ikna etmem gerekiyor. O da bi iş bulsun çalışsın beni aldatmasın istiyorum lütfen yardımınıza ihtiyacım var. Büyü yaptırmak istiyorum bazı büyüleri araştırdım ama kafama takılan sorular var araştırdıklarımı kısaca size özetleyim hangisine inanacağımı bilmiyorum.

Bağlama Büyüsüyle Kocamı Kendime Bağlama

Bağlama büyüleri en çok tercih edilen büyüler arasında belki de aşk büyüsünden sonra ilk sırada yer alıyor. Eşler arasına yapılan bu bağlama büyüleri eşlerin birbirlerine bağlanmaları amaç edilerek yapılıyor. Kadın kocasına, koca da karısına yaptırırsa birbirlerinden başkalarını görmezlermiş. Aralarındaki sorunları ortadan kaldırmakta önemli bir büyüdür. Fakat bağlama büyüsünü yapacak medyumu bulmak çok zordur. Piyasada birçok medyum insanlara büyü yapıyormuş fakat tutmuyor. Medyum şikayetleri adı altında araştırma yapınca birçok kişinin mağdur olduğu görünüyor. Bağlama büyüsü doğru yapılırsa eşler arasındaki sorunların ortadan kalkmasına neden oluyor. Ayrıca bağlama büyüsü yaptırmak kişiden kişiye göre değişken sonuçlar verebiliyor. Büyü yaptırmak günah olduğu için insanlar bu büyüyü yaptırmaya çekimser kalmaktadır.

Muhabbet Büyüsü ile Saygı ve Sevgiyi Getirme

Eşler arasında beli bir zaman sonra saygı ve sevgi yerini nefrete bırakabiliyor. Muhabbet büyüsü ise eşler arasında samimiyetin yeniden oluşmasına eşlerin birbirlerine kötü söz kullanmasını engelliyor. Birbirlerine daha bağlı, daha samimi olmalarını sağlıyor. Mesela; erkek karısından yeteri kadar ilgi görmüyor ise muhabbet büyüsü sayesinde kocasıyla daha fazla ilgileniyor.

Muhabbet Celbi ve Bağlama Celbi

Hocam, her iki konuyu da sizlere aktardım. Daha birçok büyü çeşidi var bu ikisi evliliğimi kurtaracak gibi fakat bu büyüleri yapabilecek medyumları bulmak oldukça zormuş. Birçok kişi medyumlar tarafından dolandırılmış bir de büyü yaptırmak günahmış üç harfliler musallat olabilirmiş. Bir yazıda bağlama büyüsü yerine bağlama celbi, muhabbet büyüsü yerine de muhabbet celbi yaptırmak daha mantıklıymış. Siz bu celb işlemlerinde iyiymişsiniz sizinle nasıl iletişime geçebilirim bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Cevap bekleniyor. 0
yuvam 4 yıl 0 Cevap 232 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır